MTI/Bodnár Boglárka

MK-döntő: Az MLSZ megváltoztatta a döntését Nikolic eltiltásáról

A székesfehérváriak trénerét a Debrecen elleni elődöntő első mérkőzése után tiltották el két találkozóra, ám az MLSZ Fegyelmi Bizottságának keddi ülésén ezt mérsékelték.
Nyikes Zoltán 2019. április 30., kedd 14:19
MTI/Bodnár Boglárka
A székesfehérváriak trénerét a Debrecen elleni elődöntő első mérkőzése után tiltották el két találkozóra, ám az MLSZ Fegyelmi Bizottságának keddi ülésén ezt mérsékelték.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. április 30., kedd 14:19
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Fordulatról számolt be a Mol Vidi FC Marko Nikolic vezetőedző eltiltásával kapcsolatban.

A székesfehérváriak Twitter-oldala szerint a Magyar Labdarúgó Szövetség Fegyelmi Bizottságának döntése értelmében a szerb szakember Magyar Kupa-mérkőzésekről szóló eltiltása két találkozóról egyre mérséklődött, amit Nikolics a DVSC elleni visszavágón már letöltött.

Mindez azt jelenti, hogy a szerb tréner leülhet a kispadra a Budapest Honvéd elleni kupadöntőn.

Mint ismert, Marko Nikolics a Debrecen elleni elődöntő 1-0-ra megnyert első mérkőzésén – az MLSZ honlapján közzétett indoklás szerint – Farkas Ádám “játékvezető ítélete ellen szóval és mozdulattal sportszerűtlen módon tiltakozott, amiért a kispadról elküldték, majd a technikai zónát vonakodva hagyta el”.

Átigazolások
DVSC: Első nyári szerzemény
Blaz Boskovic
A DVSC három évre szerződtette Blaz Boskovicot, aki legutóbb a horvát NK Lokomotiva Zagreb játékosa volt.
Nem lesz szövetségi kapitány
Bernd Storck
Bernd Storck helyett egy váratlan jelöltet neveztek ki bangladesi válogatott élére.
Újabb kérő
Sallai Roland
Török sajtóhírek szerint a Premier League-be feljutó Hull City szeretné megszerezni Sallai Rolandot.
Tovább az összes átigazoláshoz