A Balmazújváros-Újpest Magyar Kupa-elődöntő előtt üzent Bachana Arabuli a lila-fehéreknek. A támadó alaposan megsérült a szombati meccsen.
A Balmazújváros csatára, Bachana Arabuli az Instagramon üzent az Újpestnek a szerda esti MK-elődöntő előtt. A két csapat a hétvégén az NB I-ben találkozott egymással, a meccs 1-1 lett, a kiesés elől menekülő együttes támadója pedig alaposan megsínylette az összecsapást. Ez a képeken is jól látszik: Arabuli fejéből csak úgy ömlött a vér.
Szerdán újra találkozunk
- üzente Arabuli...
https://www.instagram.com/p/BifFC1vF_9o/
Átigazolások
KBSC
Meskhi Szerbiában
A szerb FK Zemun csapatánál folytatja pályafutását a 29 esztendős Mykhailo Meskhi. A középpályás legutóbb a Kazincbarcikát erősítette, de korábban a Mezőkövesd és a Kecskemét mezében is láthattuk.
Újpest
Lacoux távozott
Távozott az Újpesttől Tom Lacoux, Horvátországban folytatja a francia középpályás.
Újpest
Újabb zalai kiszemelt
A csakfoci.hu információi szerint az Újpest nemcsak Szendrei Norbert iránt érdeklődik, hanem a Zalaegerszeg brazil támadója, Maxsuell Alegria is kiszemelt a Megyeri úton.