Magyar Kupa: Két helyszínen a hó és a fagy nyert - NB I-es csapatok meccsei maradnak el

Szerda délben nem rendeznek mérkőzést Balassagyarmaton a pálya alkalmatlansága miatt.
Nyikes Zoltán 2019. december 4., szerda 11:00
Szerda délben nem rendeznek mérkőzést Balassagyarmaton a pálya alkalmatlansága miatt.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. december 4., szerda 11:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Frissítés

Szerda délelőtt a másodosztályú Dorog is a hivatalos oldalán jelezte, hogy a 12 órakor kezdődő DVSC elleni kupamérkőzés a pálya alkalmatlansága miatt elmarad. A klub mindent megtett, hogy a meccset lejátsszák, de az éjszakai fagyok nagyon keménnyé és csúszóssá változtatták a pálya talaját, így veszélyeztetheti a játékosok testi épségét - olvasható a klubhonlapon.


Korábban írtuk

Szerda délelőtt az Újpest FC a hivatalos oldalán jelezte, hogy elmarad a Vác FC elleni Magyar Kupa-meccs a 8. fordulóból,

miután a pálya alkalmatlan a játékra - a további részletekkel később jelentkezik a klubhonlap.

A másodosztály 19. helyén álló együttes és a negyedik kerületi klub összecsapását a váciak ideiglenes otthonában, Balassagyarmaton rendezték volna.

A helyszínről olvasónk is küldött egy képet a pálya állapotáról.

Jelen állás szerint így szerdán 12 órától az alábbi mérkőzésekre kerül sor, melyeket honlapunkon élőben követhet.

Magyar Kupa, 8. forduló, 12 órási mérkőzések

Monor (NB III)–Budapest Honvéd
Pécsi MFC (NB III)–Kisvárda
Dorog (NB II)–Debreceni VSC
Szarvas (Békés megyei I.)–ZTE FC
Dabas-Gyón FC (NB III)–Puskás Akadémia
Mosonmagyaróvári TE (NB III)–Paks
Lipót Pékség SE (NB III)–Gyirmót (NB II)
III. Kerületi TVE (NB III)–Vasas FC (NB II)

Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz