Mindkét kedden játszó élvonalbeli együttes ott lesz a sorozat nyolcaddöntőjében.
Fordulatos mérkőzést hozott a Győr és a Vasas összecsapása a Magyar Kupa legjobb 32 csapata között. Az angyalföldiek hamar vezetést szereztek, ám a hazaiak a második játékrész elejére meglepetésre megfordították az állást.
Remili Mohamed azonban a 79. percben egyenlített, és látszott, hogy egyik együttes sem akarja a hosszabbításra tartogatni a döntést. Egy nagy kimaradt győri helyzetnél még az ETO volt közel a továbbjutáshoz, de végül Pavlov a 91. percben a Vasast lőtte tovább.
A mai nap másik mérkőzésén a Mezőkövesd 3-1-re verte a REAC-ot.
Magyar Kupa
Győr-Vasas 2-3 (Rácz 38. – 11-esből, Szabó L. 46., ill. Saglik 11., Remili 79., Pavlov 91.)
REAC-Mezőkövesd 1-3 (Kiss T. 12., ill. Kink 8., Nicorec 66., Bacelic-Grgic 73.)
Átigazolások
Belgium
Mátyus meglepő kinevezése
Mátyus János, a belga másodosztályban szerepelő Royal Olympic Charleroi új sportigazgatója bizonyítaná, hogy egy magyar szakember is megállja a helyét külföldön.
Szeged
Tóth-Gábor érkezett
A Szeged első osztályú tapasztalattal rendelkező, közel kétméteres, korábbi utánpótlás-válogatott támadót igazolt Tóth-Gábor Kristóf személyében.
ZTE
Érdeklődés 3 játékos iránt
Külföldi és hazai érdeklődésről írnak a ZTE FC játékosai iránt.