Magyar Kupa: Döntést hozott az MLSZ a botrányba fulladt meccs sorsáról

A botrányba fulladt mérkőzés a félbeszakadáskor kialakult eredménnyel zárult, így a Hatvan 5-0-val jutott tovább.
Póczik Dávid 2022. augusztus 29., hétfő 22:15
Szerző: Póczik Dávid 2022. augusztus 29., hétfő 22:15

Ahogyan korábban beszámoltunk róla, 20 perccel korábban véget ért a Silver Tüzép Karancslapujtő-FC Hatvan labdarúgó Magyar Kupa-mérkőzés.

A találkozó első félidejében 3-0-s vendégvezetésénél Juhász Dávid játékvezető egy percben belül három karancslapujtői játékost és egy cserét is kiállított, amit még egy piros lap követett a második félidőben. Az indulatok ezután elszabadultak és a közönség magatartása miatt a játékvezető idő előtt véget vetett a kupameccsnek.

A 2022. augusztus 27-én félbeszakadt Silver Tüzép Karancslapujtő–FC Hatvan 2022/23. évi Férfi Felnőtt nagypályás labdarúgó MOL Magyar Kupa mérkőzést a félbeszakadáskor kialakult pályán elért eredménnyel (0:5) igazolta le az FC Hatvan sportszervezete javára

- olvasható az MLSZ hétfői döntése.

Magyar Kupa: Botrányba fulladt egy meccs - a bíró 20 perccel korábban lefújta
Furcsa módon ért véget a Silver Tüzép Karancslapujtő – FC Hatvan labdarúgó Magyar Kupa-mérkőzés a nógrádi együttes pályáján.
Újra csapatot kapott
Ricardo Moniz
A Fradi és a Zete korábbi edzőjének, Ricardo Moniznak kell megmentenie a Zürich idei szezonját.
Henry Wingo
A Csakfoci úgy tudja, hogy Henry Wingo nyártól jó eséllyel az MLS-ben szereplő Austin FC-ben folytathatja pályafutását.
Lemondott a vezetőedző
Az NB II-es BVSC-Zuglót irányító Szekeres Tamás hétfőn lemondott vezetőedzői tisztségéről. A szakember november végén vette át az együttest, amely jelenleg a másodosztály 15. helyén áll. (hunfoci.hu)