A szerdai nap utolsó MK-mérkőzésén a Honvéd hosszabbítás után 1-0-ra legyőzte a ZTE-t és és bejutott a nyolcaddöntőbe.
Kevés helyzetet hozott a mérkőzés, a hosszabbításban pedig már mindkét csapat a biztonságra törekedett leginkább.
A 109. percben azonban a kispestiek megszerezték a vezetést és egyben a továbbjutást jelentő találatot: Nono szélről adott középre, senki nem ért a labdába, ami a bal sarokban kötött ki.
Magyar Kupa, 4. forduló:
ZTE - Budapest Honvéd 0-1 (Nono 109.)
ZTE: Gyurján - Lesjak (Huszti, 63.), Bobál (Sebestyén, 63.), Serafimov, Gergényi - Tajti (Spoljaric, 94.), Sankovic (Halilovic, 63.), Bedi - Babati, Zimonyi (Koszta, 81.), Milovanovikj (Skribek, 71.)
Bp. Honvéd: Szappanos - Lovric, Batik, Baráth (Klemenz, 104.), Talys (Tamás, 83.) - Nagy G. Pantelic (Hidi, 57.), Nono - Bőle (Nagy D., 57.), Balogh (Machach, 69.), Eppel (Lukic, 69.)
Olvastad már?
MK: ETO-bravúr, kizúgott a Loki, a Kisvárda a kupában is állva maradt - eredmények
Több NB I-es csapat is elbúcsúzott a Magyar Kupa további küzdelmeitől.
Elolvasom
Átigazolások
Irány Törökország?
Akpe Victory
Lapértesülések szerint a Trabzonspor érdeklődik a ZTE 19 éves védője, Akpe Victory iránt, és állítólag már felvették vele a kapcsolatot.
Próbajátékos a Bragától
Kyanno Silva
A Braga U23-as csapatában szereplő Kyanno Silva is pályára lépett a Nyíregyháza-Wolfsberger AC (0-0) edzőmeccsen.
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.