Fradi-Honvéd: Megtelik a vendégszektor - plusz jegyeket is kaphatnak a kispestiek

A Magyar Kupa szombati nyolcaddöntői közül kiemelkedik a Ferencváros-Honvéd összecsapás.
Privacsek András 2017. február 9., csütörtök 13:57
A Magyar Kupa szombati nyolcaddöntői közül kiemelkedik a Ferencváros-Honvéd összecsapás.
Szerző: Privacsek András 2017. február 9., csütörtök 13:57

Aki magányra vágyik, az szombaton ne menjen a Groupama Aréna vendégszektorába, mert az bizonyára megtelik, hiszen a Ferencváros – Bp. Honvéd Magyar Kupa-mérkőzésre szóló jegyek fele már az árusítás első napján elfogyott - írja a honvedfc.hu. Tegnap nyitástól zárásig hosszú sorok kígyóztak a pénztár előtt. A jegyek árusítása ma, holnap és a mérkőzés napján, szombaton is folytatódik. Amennyiben a Honvéd számára biztosított 800 jegy elfogy, úgy további 400 jegyet biztosítanak a szervezők.

A Ferencváros - Honvéd MK-mérkőzést szombaton 18 órától rendezik.

Ki nyeri a Magyar Kupát? Fogadj!

Címkék: #Magyar Kupa
Átigazolások
PMFC
Dragóner érkezett
A korábbi magyar válogatott hátvéd, Dragóner Attila lett a jelenleg NB III-as PMFC új sportigazgatója.
Ferencváros
Naby Keita
Clemens Fritz, a Werder sportigazgatója árult el részleteket a Ferencvárosnál kölcsönben szereplő Naby Keita várható jövőjéről.
Újpest
Nincs vége a Duarte-ügynek
Romániában azt írják, az Újpest 1,7 millió eurót remél André Duartétől és az FCSB-ből, amiért a játékos egyoldalúan bontott szerződést, majd aláírt új csapatához.
Tovább az összes átigazoláshoz