Fotó: fradi.hu
Áprilisban egy keddi és egy szerdai napon fogják rendezni a Paks-Újpestet és a Győr-Fradit.
A Magyar Labdarúgó Szövetség elkészítette a Magyar Kupa-elődöntő pontos menetrendjét.
Az mlsz.adatbank.hu oldalról kiderült, hogy
a Paksi FC–Újpest FC találkozót április 19-én 20 órától, míg az ETO FC–Ferencváros mérkőzést április 20-án, szintén 20 órától rendezik.
A továbbjutás egy meccsen dől el, mindkét találkozót élőben közvetíti az M4 Sport. A döntőre május 11-én került sor a Puskás Arénában.
⚽️🏆Elkészült a MOL Magyar Kupa elődöntőjének pontos időbeosztása:
— MLSZ (@MLSZhivatalos) March 9, 2022
Paksi FC-Újpest FC, április 19., 20.00 (📺M4 Sport)
ETO FC Győr-Ferencváros, április 20., 20.00 (📺M4 Sport)#MOLMagyarKupa
Olvastad már?
Juhász könnyes szemmel távozott a Viditől: "A kieséstől nem féltem a klubot"
Juhász Roland szíve inkább a sportvezetői vonal felé húz, reméli, hogy a jövőben lesz lehetősége dolgozni ebben a pozícióban.
Elolvasom
Átigazolások
KBSC
Viselkedése miatt távozik
A Barcika 29 éves csatárának, Blessing Elekének "a klub értékeivel nem összeegyeztethető viselkedése miatt" távoznia kell.
Videoton
Megvan Nikolics első áldozata
A Csakfoci korábbi előrejelzésének megfelelően távozott a Viditől a nyáron igazolt korábbi utánpótlás-válogatott játékos, Kocsis Bence.
Dundee United
Keresztes feljebb léphet
Ha továbbra is úgy teljesít, ahogy eddig a szezonban, akkor jó esély van rá, hogy hamarosan még feljebb léphet Keresztes Krisztián. Erről ő maga beszélt.