Az Újpest a szakadék legszélén állt, de továbbjutott

Büntetők után tudták legyőzni a Kozármislenyt a lila-fehérek.
Budai László 2016. november 30., szerda 18:35
Büntetők után tudták legyőzni a Kozármislenyt a lila-fehérek.
Szerző: Budai László 2016. november 30., szerda 18:35

Gólnélküli első félidőt hozott a Kozármisleny-Újpest mérkőzés a Magyar Kupa legjobb 32 csapata között. A második játékrész elején azonban egyből támadóbb lett a mérkőzés: előbb Diarra beívelése és Perovic fejese után megszerezte a vezetést az Újpest, majd Városi találatával egyenlített az NB II-es Kozármisleny.

A rendes játékidő alatt nem is született több gól, és a hosszabbításban sem, így a büntetőrúgások döntötték el a továbbjutást.

A tizenegyesrúgásokat pedig a hibátlan lila-fehérek nyerték, a hazaiak részéről éppen a gólszerző Városi rontott.

Kozármisleny-Újpest 1-1, büntetők után: 3-5 (Városi 63., ill. Perovics 50.)

A Fradinak sem megy könnyen, jelenleg 1-1-es döntetlenre áll a Puskás Akadémia ellen. Könnyen lehet, hogy itt is hosszabbítás lesz.

A mai többi MK-meccs végeredményéért IDE kattints!

Átigazolások
Budafok
Megvan az új edző
Az őszi szezon vége előtt három fordulóval közös megegyezéssel szerződést bontott a Budafok Mészöly Géza vezetőedzővel, helyére pedig a Csakfoci korábbi információjának megfelelően Nikházi Márk érkezett.
Légiósok
Ezért nem volt eddig csapata Kleinheislernek
Nehéz időszakon van túl Kleinheisler László, aki most már abban bízik, hogy minél hamarabb lesz új csapata és visszatérhet a válogatottba is. Az NB I egyelőre nem cél.
Budafok
Nikházi visszatérhet
Honlapunk információi szerint Nikházi Márk az egyik utódjelölt Budafokon.
Tovább az összes átigazoláshoz