Fotó: nyiregyhazaspartacus.hu
A kórházban kellett helyretenni Kovácsréti Márk vállát.
Kedden este a Zalaegerszeg-Nyíregyháza összecsapással indulnak el a Magyar Kupa-negyeddöntős küzdelmei.
A Szpari a hivatalos oldalán bejelentette, hogy a ZTE ellen biztosan nem lehet ott a pályán Kovácsréti Márk. A támadónak a Puskás Akadémia elleni meccs hajrájában ment ki a válla, melyet a kórházban kellett helyre tenni, rá egy ideig nem számíthat a szakmai stáb.
A 24 éves támadó a mostani idényben 24 mérkőzésen 6 gólt és 1 gólpasszt jegyzett eddig a bajnokságban, a három Magyar Kupa-mérkőzésen viszont nem talált be.
Vásárolj jegyet a Nyíregyháza következő hazai meccsére a Fehérvár ellen. Jegyvásárlásért kattints ide!
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Bolla Bendegúz
Új edzőnek bizonyíthat Bolla Bendegúz, miután a Rapid Wien menesztette Robert Klausst.

NB I
Vincent Chyla
Rudy Galetti értesülései szerint több NB I-es klub érdeklődik Vincent Chyla iránt, aki a szlovák élvonalban szereplő Zeleziarne Podbrezova játékosa.

Légiósok
Komáromi György
Komáromi György ügynöke az M4 Sportnak elmondta, a támadó távozhat a Maribortól.