Fotó: ujpestfc.hu
A MOL Magyar Kupa nyolcaddöntőjében az Újpest 1-0-ra nyert Dorogon és bejutott a legjobb nyolc közé.
A Dorog már a 20. másodpercben gólt szerezhetett volna, de Erdey Balázs nagy helyzetben 7 méterre a kaputól nem talált labdát. Utána átvette az irányítást az Újpest, Brodic fejelt fölé, majd Tucic a lécre pörgetett.
A 20. percben Dénes ívelt középre egy szabadrúgást, Giorgi Beridze pedig 10 méterről a hosszú sarokba csúsztatott.
A 70. percben Szerencsi lövését ütötte ki bravúrral Banai. A Dorog végig küzdött, a harmadosztályú csapat megnehezítette a lilák dolgát.
MOL Magyar Kupa, nyolcaddöntő:
Dorog – Újpest 0-1 (Beridze 20.)
Újpest: Banai – Fiola (Geiger 75.), Kaczvinszki, Duarte, Gergényi - Dénes A., (Horváth K. 61.) Rasak, Lacoux, Beridze (Mucsányi M.) - Brodic, Tucic (Karamoko 61.)
Olvastad már?
Magyar Kupa: A címvédő hármat rúgott Csertői csapatának és ott van a legjobb nyolc között
A MOL Magyar Kupa nyolcaddöntőjében a címvédő Paks 3-0-ra nyert Mezőkövesden és magabiztosan jutott tovább.
Elolvasom
Átigazolások
Kispest-Honvéd
Spanyol középpályás
Asier García személyében 20 esztendős spanyol középpályás erősített a Kispest-Honvéd.
Szeged
Márkvárt marad
A Szeged bejelentette, hogy sikert megegyezniük Márkvárt Dáviddal a folytatásról, így a rutinos középpályás a mostani idényben is a szegedieket erősíti majd.
Légiósok
Németh ismét Naftánál
A szlovén élvonalbeli Nafta bejelentette, hogy a Németh Ervin ismét a klub játékosa lett. Korábban két időszakban összesen 28 mérkőzésen védte a klub kapuját.