A magyar válogatott Nego Loic gólpasszának is köszönhetően 2-2-es döntetlent játszott vasárnap a Le Havre a Rennes vendégeként a francia labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójában.
A hazai csapat a 24. percben már 2-0-ra vezetett, azonban az újonc Le Havre még a szünet előtt szépített. Nego Loic együttese a folytatásban emberhátrányba került, a 70. percben mégis sikerült egyenlítenie, ugyanis a honosított magyar játékos előkészítéséből Nabil Alioui másodszor is betalált.
A Le Havre három mérkőzést követően még nyeretlen, de két pontjával nincs a kiesőzónában. (MTI)
Olvastad már?
Légiósok: Tovább várathat magára a PL-debütálás, EL-csoportkörös csapathoz kerülhet a magyar válogatott szélső
A csakfoci.hu információi szerint Bolla Bendegúz a svájci Servette-hez kerülhet.
Elolvasom
Átigazolások
Kecskemét
Kapós a csatár
Nem csak az NB I-ből, de a határon túlról is érdeklődnek a KTE NB II-es gólkirálya, Pálinkás Gergő iránt.
Csakfoci
Átigazolások
Itt állíthatod be, hogy a Google-kereső a legexkluzívabb átigazolási híreket az elsők között hozza - kattints, majd a bepipálás után hagyd jóvá!
Honvéd
Hangya: 1+1 év
A Honvéd hivatalos honlapján jelentette be, hogy 1+1 évvel meghosszabbította Hangya Szilveszter szerződését.