Fotó: dvsc.hu
A gólképtelen szerb Andrija Majdevac máris távozhat, de lehetnek még téli érkezők a támadósorban.
Andrija Majdevac máris távozhat a DVSC-től: a 26 éves szerb támadó szeptemberben igazolt a Lokihoz, de a neki jutott eddigi 11 tétmeccsen és 245 perc alatt gólképtelen maradt az első csapatban.
Nevelőegyesülete, a szerb Napredak vezetői szeretnék – már a nyáron is hívták, de nem tudtak versenyezni a Loki ajánlatával – újra csapatukban tudni a támadót, és jó esélyt látnak rá, hogy kölcsönjátékosként megszerezzék, akár már a felkészülés kezdetére - írja a haon.hu.
A Hajdú-Bihar megyei portál úgy tudja, hogy a Debrecen Szuhodovszki Soma és az albán Jorgo Pellumbi megszerzése után még két támadó szellemű játékos igazolását tervezi a télen.
Olvastad már?
NB I: Külföldre szerződött a Kecskemét válogatott kerettagja - hivatalos
A svájci Lausanne bejelentette, hogy szerződést kötött Szalai Gáborral.
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
Drágállják a brazilt
A Ferencváros brazíliai hírek szerint 3 millió eurót szeretne kapni középpályásáért, Julio Romaóért, ami egyelőre elrisztotta a játékos elszőszámú kérőjét, a riói Botafogót. (O Tempo Sports)
Everton/Bournemouth
Tóth Balázs
Angliából származó információink szerint Tóth Balázs iránt valóban jelentős az érdeklődés, de konkrét megkeresése eddig egy PL-klubtól volt.
Kisvárda
Akik nem kaptak szerződést
"Akiknek lejár a szerződésük, megmutatták, hogy nem véletlenül nem ajánlottunk nekik újat, nekünk is legalább annyit kell változtatni a kereten, mint a Diósgyőrnek" - mondta Révész Attila az M4-nek.