Fotó: ujpestfc.hu

Letaglózó hír az Újpestnek: a csodát várták tőle, de a teljes szezonra kidőlt a most visszatért támadó

Először kezdett súlyos sérüléséből való visszatérése után Yohan Croizet, de a ZTE elleni meccsen ismét súlyosan megsérült, így ebben a szezonban már nem játszhat.
Budai László 2023. április 3., hétfő 17:00
Fotó: ujpestfc.hu
Először kezdett súlyos sérüléséből való visszatérése után Yohan Croizet, de a ZTE elleni meccsen ismét súlyosan megsérült, így ebben a szezonban már nem játszhat.
Szerző: Budai László 2023. április 3., hétfő 17:00

Az Újpest hivatalos honlapján számolt be sérültjeinek, többek között annak a Yohan Croizet-nak az állapotáról, akinek a lába a szombati, Zalaegerszeg ellen 3-2-re megnyert bajnokin letapadt, majd a térde ki is csavarodott, így komoly fájdalmak közepette kellett lecserélni.

Az orvosi vizsgálatokat követően kiderült, hogy a francia futballista jobb térdében (ugyanabban, amely miatt bő fél évet kihagyott) több szalag is megsérült. Croizet felépülése sajnos ismét hosszú időt vesz igénybe, így ebben a szezonban már biztosan nem számíthatnak rá.

A korábban alapembernek számító és Újpesten kiválóan játszó labdarúgó visszatérésétől sokat vártak a IV. kerületben, de így nem segíthet a csapatnak a bennmaradásért folytatott harcban.

A további sérültekről az alábbi tájékoztatást adták a lila-fehérek:

  • Ognjen Mudrinskinek egy korábbi Achilles-ín sérülése újult ki, mellyel remélhetőleg a hétvégi mérkőzésen már pályára léphet
  • Simon Krisztián továbbra is könnyített edzéseket végez, még hetekig nem játszhat
  • Nemanja Antonov is kisebb sérüléssel küszködött, ezért a játékos egészsége érdekében, elővigyázatosságból nem volt a keretben. Játéka a hétvégén, a mérkőzés napján derül ki.
  • Banai Dávid felépült kisebb sérüléséből, a hétvégén a stáb rendelkezésére áll
Átigazolások
Légiósok
Orbán mégis maradhat
Az RB Leipzig legérzelmesebb döntése nyáron következik: hogyan tovább Willi Orbánnal?
Légiósok
Magyar tini tart a Bundesligába
A korábban Pécsen, tavaly szeptembertől pedig Eszéken pallérozódó 16 éves támadót, Andruskó Adriánt a német Werder Bremen szerződtetheti. (Nemzeti Sport)
Kisvárda
Révész nem marad edző
Révész Attila elmondása szerint nem marad a Kisvárda élén vezetőedzőként. Spanyol, német és magyar edző is képben van a klubnál.
Tovább az összes átigazoláshoz