Lelátót neveztek el Vancsa Miklósról - a nap fotója

A Vasas ügyvezetője mindig hűséges maradt szülővárosához, ennek tiszteletére lelátót neveztek el róla Létavértesen.
Csakfoci Admin 2017. december 16., szombat 22:02
A Vasas ügyvezetője mindig hűséges maradt szülővárosához, ennek tiszteletére lelátót neveztek el róla Létavértesen.
Szerző: Csakfoci Admin 2017. december 16., szombat 22:02
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

"Létavértesen születtem, mikor azt mondom, debreceni vagyok, nyilván a város és vonzáskörzetére gondolok. Egyszerű gyerekként nőttem föl, Létán minden sportot kipróbáltam, amire lehetőségem nyílt. Megye egyben kézilabdáztam, amit nagyon szerettem, de igazán közel hozzám a foci állt, viszont még az asztalitenisz is lekötött. Gyerekként ez töltötte ki az időmet a tanulás mellett." - nyilatkoztaVancsa Miklós idén októberben, ami jól jelzi, hogy a Vasas ügyvezetője szívesen említi meg kötődését szülővárosához.

Ennek tiszteletére lelátót neveztek el róla Létavértesen (fotónkon).

"Az idén nyáron épült labdarúgó lelátónk névadó ünnepségére került sor a hétvégén. Az elnökség döntése alapján a Vancsa családról neveztük el a létesítményt. Tisztelettel adózva a famíliának a létavértesi labdarúgó életben betöltött szerepükért. Számos egykoron nálunk dolgozó szakember és Létavértes nevelésű játékos tette tiszteletét az ünnepségen." - olvasható a mai avatóról szóló Facebook-bejegyzésben.

Átigazolások
Magyar foci
Sidibe visszatért
Hajdúsámsonban folytatja a Loki korábbi közönségkedvence, Ibrahima Sidibe.
Légiósok
Bősze Levente
A Como végleg megvásárolta Bősze Leventét a Dunaszerdahelytől.
KBSC
Az első érkező
Kazincbarcikán folytatja pályafutását az NB III Észak-Keleti csoportjában szereplő FC Tiszaújváros házi gólkirálya, Varjas László.  
Tovább az összes átigazoláshoz