Fotó: sampdoria.it

Legutóbb Serie A-csapatot irányított, most a Fradival hozták szóba külföldön - sajtóhír

Szerbiában azt írják, Dejan Stankovic is jelölt a Fradi vezetőedzői posztjára, itthonról azonban már megérkezett a cáfolat.
Nyikes Zoltán 2023. július 28., péntek 18:50
Fotó: sampdoria.it
Szerbiában azt írják, Dejan Stankovic is jelölt a Fradi vezetőedzői posztjára, itthonról azonban már megérkezett a cáfolat.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. július 28., péntek 18:50

Külföldön ismét témát szolgáltatott a Ferencváros edzőkérdése. Azok után, hogy a szerb sajtó bedobta a korábbi Crvena zvezda-sikeredző, Vladan Milojevic nevét - akivel kapcsolatban akkor megírtuk, hogy valójában nem tárgyaltak a felek -, ezúttal a zurnal.rs újabb jelöltről ír, méghozzá a korábbi klasszis középpályás, Dejan Stankovic személyében.

A portál arról számolt be, hogy Milojevicen kívül Stankoviccsal is felvette a kapcsolatot a Fradi vezetése, és hozzáteszik, hogy "ha valami drámai nem jön közbe a következő napokban, akkor valamelyiküket hamarosan, napokon belül tényleg bejelenthetik."

Az ulloi129.hu szurkolói portál azonban úgy tudja, hogy ez – finoman fogalmazva – abszolút nincs így.

Stankovicnak egyébként jelenleg nincs csapata, legutóbb a Serie A-ból kiesett Sampdoriát irányította, de a Crvena zvezdánál is dolgozott, játékosként pedig 103-szor volt válogatott, illetve 15 évet húzott le az olasz élvonalban a Lazio és az Inter középpályásaként.

Olvastad már?
Fradi: Újabb légiós távozott, már be is jelentette az új csapata - hivatalos
Carlos Auzqui az argentin élvonal harmadik helyén álló San Lorenzónál folytatja pályafutását.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Loki
El Maestro távozik
Hivatalossá vált, hogy nem Nestor El Maestro vezetésével kezdi meg a következő idényt a DVSC.
ZTE
Megvan az új vezetőség
A ZTE pénteken ad hivatalos tájékoztatást a klub új vezetéséről. A Csakfoci korábban úgy értesült, hogy argentin ügyvezetője és sportigazgatója lehet a klubnak, de spanyol szakember is érkezhet.
Légiósok
Storck jövője kérdéses
Hiába mentette meg csapatát a kieséstől, Bernd Storck jövője mégsem biztos a belga élvonalbeli Cercle Brugge vezetőedzőjeként.
Tovább az összes átigazoláshoz