Szoboszlai Dominik egy nappal azután, hogy góllal mutatkozott be első tétmeccsén az RB Leipzig együttesében, a Sandhausen elleni kupameccsen, a harmadosztályú Viktoria Berlin elleni, kétszer 30 perces felkészülési találkozón végig a pályán volt.
Az 1-0-s győzelmet jelentő gól előtti akció a magyar középpályástól indult, aki a beszámolók szerint egyébként is csapata egyik legjobb és legaktívabb tagja volt, és a "saját" góltól sem járt messze a mérkőzésen.
A gól, majd a teljes mérkőzés videón:
Olvastad már?
Micsoda debütálás: Két perc után, az első helyzetéből gólt lőtt Szoboszlai a Leipzigben - videó
Az első labdaérintéseit követően máris betalált az RB Leipzigben a magyar válogatott középpályás.
Elolvasom
Átigazolások
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Ajka
Új középpályás
Az Ajka bejelentette, hogy leigazolták a Soroksár középpályását, Németh Eriket. A 26 éves labdarúgó egyéves szerződést kötött az ajkaiakkal.