Fotó: www.facebook.com/SKN.StPoelten

Légiósok: Szoboszlai mesterhármast jegyzett a Salzburg tízgólos bajnokiján - videó

Harminckilenc perc alatt háromszor vette be a St. Pölten kapuját a magyar válogatott középpályása, Szoboszlai Dominik a szombati bajnokin.
Nyikes Zoltán 2020. november 28., szombat 19:20
Fotó: www.facebook.com/SKN.StPoelten
Harminckilenc perc alatt háromszor vette be a St. Pölten kapuját a magyar válogatott középpályása, Szoboszlai Dominik a szombati bajnokin.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. november 28., szombat 19:20

Szoboszlai Dominik három góllal járult hozzá a Red Bull Salzburg 8-2-es győzelméhez az osztrák labdarúgó-bajnokság kilencedik fordulójának szombati játéknapján.

A címvédő és listavezető Salzburg egy döntetlen és egy vereség után a St. Pölten otthonába látogatott, ahol a magyar válogatott támadó középpályása a 13. és a 25. percben büntetőből, az 52.-ben pedig akcióból volt eredményes.

Csapattársai közül az 58. percben beállt mali csatár, Sekou Koita ugyancsak mesterhármassal zárt. Szoboszlai legutóbb júniusban, a Sturm Graz otthonában 5-1-re megnyert bajnokin szerzett három gólt egy meccsen. A mostani idényben négy találatnál jár az osztrák Bundesligában - írja az MTI.

Átigazolások
Paks
Szerződést hosszabbított a technikás középpályás
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Paks, hogy 2029 nyaráig meghosszabbította Gyurkits Gergő szerződését.
PMFC
Dragóner érkezett
A korábbi magyar válogatott hátvéd, Dragóner Attila lett a jelenleg NB III-as PMFC új sportigazgatója.
Ferencváros
Naby Keita
Clemens Fritz, a Werder sportigazgatója árult el részleteket a Ferencvárosnál kölcsönben szereplő Naby Keita várható jövőjéről.
Tovább az összes átigazoláshoz