Légiósok: Sallai duplával taszította egyre mélyebb gödörbe a Schalkét - videó

Sallai Roland duplájával a Freiburg 2-0-ra győzött a Schalke otthonában a német bajnokság 12. fordulójának szerdai játéknapján.
Csakfoci Admin 2020. december 16., szerda 20:38
Sallai Roland duplájával a Freiburg 2-0-ra győzött a Schalke otthonában a német bajnokság 12. fordulójának szerdai játéknapján.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. december 16., szerda 20:38
Bundesliga, 12. forduló
Schalke-Freiburg 0-2 (Sallai 50., 68.)

Az elmúlt időszakban vádlisérülés miatt egy meccset kihagyó Sallai Roland kezdőként kapott lehetőséget a Schalke elleni bajnokin.

Gól nélküli első félidőt követően a 23 éves magyar válogatott támadó előbb az 50. percben előbb egy beadás után kiválóan csúsztatott a vendégek kapujába, majd a 68. percben a higgadtan emelt a kapujából kifutó Fahrman kapujába. Egy perccel később edzője lecserélte.

Ez volt az első alkalom, hogy Sallai egynél többször vette be az ellenfél kapuját a Bundesligában.

Sallai a szezonban összesen 12 tétmeccsen játszott, 3 gólt szerzett, és ugyanennyi gólpasszt jegyzett.

A gelsenkircheni együttes legutóbb január 17-én nyert bajnokit, azóta immár 28 mérkőzésen maradt nyeretlen a Bundesligában, így közelít a Tasmania Berlin 31 meccses negatív rekordjához. (MTI/csakfoci.hu)

https://www.instagram.com/p/CI30pCGA4Zu/

Neked ajánljuk
Átigazolások
Újpest
Arijan Ademi
A 13-szoros horvát bajnok Arijan Ademi a középpálya tengelyébe érkezett Újpestre.
MTK
Kölcsönadás az NB II-be
A 18 éves Stumpf Gábor az MTK Budapest együttesétől egy évre kölcsönben érkezik az NB II-es Budafok csapatához.
Fradi
Pletykák
Az ulloi129.hu szerint bár több forrás is a Ferencváros érdeklődéséről ír Issouf Sissokho, Muharrem Jashari és Ghislain Konan kapcsán, információik szerint jelenleg egyik átigazolási pletyka sem valós.
Tovább az összes átigazoláshoz