Légiósok: Öngól és kihagyott 11-es is volt Schäferék győztes Bundesliga-meccsén - videó

Az Union Berlin 1-0-ra győzött az 1. FC Köln otthonában vasárnap és veretlenül vezeti jelenleg a Bundesliga tabelláját.
Dudás Gábor 2022. szeptember 11., vasárnap 18:15
Szerző: Dudás Gábor 2022. szeptember 11., vasárnap 18:15

Az Union Berlin - a kezdőcsapatában a 89. percig a pályán lévő, magyar válogatott Schäfer Andrással - korán vezetést szerzett Kölnben, Hübers már a 4. percben a saját kapujába talált. Könnyen lehetett volna az eredmény nem sokkal később már 0-2 is, de Siebatcheu pocsék 11-eséből nem született gól a 10. percben.

Az Union azonban így is hozta a három pontot, ezzel pedig mindössze két veretlen csapat maradt a Bundesligában: a listavezető berlini gárda mellett a Bayern München nem talált még legyőzőre.

Bundesliga, 6. forduló:

1. FC Köln – Union Berlin 0-1 (Hübers 4. – öngól)

17:30: Freiburg – Borussia Mönchengladbach

Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.