Fotó: quotidianodipuglia.it

Légiósok: Nagy Ádám remekelt a rangadón, győzelmével továbbra is az élen a Pisa - videók

Nagy Ádám csapata egyik legjobbja volt a Lecce elleni rangadón, a Pisa már két ponttal vezeti az olasz másodosztályt. Indiában Koman Vladimir gólt lőtt, Lovrencsics lesérült a Hajdukban.
Nyikes Zoltán 2021. december 11., szombat 20:04
Fotó: quotidianodipuglia.it
Nagy Ádám csapata egyik legjobbja volt a Lecce elleni rangadón, a Pisa már két ponttal vezeti az olasz másodosztályt. Indiában Koman Vladimir gólt lőtt, Lovrencsics lesérült a Hajdukban.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. december 11., szombat 20:04
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Rendkívül fontos győzelmet aratott a Nagy Ádámot is a soraiban tudó Pisa, amely a forduló előtt a második helyen álló Leccét fogadta az olasz másodosztályban. A magyar válogatott középpályás kezdőként végigjátszotta a rangadót és ezúttal is nagyon hasznos tagja volt csapatának, rengeteg labdát szerzett, a támadásokat is segítette, egy alkalommal pedig közel volt a gólpasszhoz is.

A Pisa végül Giuseppe Sibilli 58. percben lőtt góljának köszönhetően 1-0-ra nyert és két ponttal vezeti a bajnokságot a 17. fordulót követően.

Ezzel a góllal nyert a Pisa

Horvátországban a Lovrencsics Gergőt foglalkoztató Hajduk Split 3-3-s döntetlent játszott a Lokomotiv Zagreb otthonában. A magyar jobbhátvéd a kezdőcsapatban kapott helyet, de sérülés miatt csak 20 percet lehetett a pályán.

Indiában 1-1-et játszott a Chennaiyin, amelynél az egyenlítő találatot Koman Vladimir szerezte az ATK Mohun Bagan otthonában. A magyar középpályás végig a pályán volt, csapata pedig négy forduló után továbbra is veretlen.

Koman gólja

Olvastad már?
Bundesliga: Az edzőváltás után könnyedén nyertek Szoboszlaiék, a Mainznak majdnem összejött a csoda a Bayern ellen - eredmények, videók
Mindhárom magyar válogatott játékos lehetőséget kapott a Leipzig új vezetőedzőjének debütálásán, Novothny Soma nélkül ért el bravúrdöntetlent a Bochum a Dortmund ellen.
Elolvasom

 

Átigazolások
NB III
Öt év után edzőváltás
Öt sikeres szezon - háromszor dobogó, ebből egyszer bajnoki cím - távozik az NB III-as Putnok vezetőedzője, Szala Ákos.
FTC
Abu Fani eligazol
Megállapodott az FTC és a Crvena zvezda, így Mohammed Abu Fani a szerb bajnoknál folytatja a pályafutását, akik 1,5 millió eurót fizetnek a Fradinak. Abu Fani évi 750 ezer eurót keres majd. (M4/ sport5.co.il)
ETO
Megyeri marad, Somogyi jöhet
A Kisalföld úgy tudja, hogy Megyeri Balázs újabb egy évig az ETO kapusa marad. Illetve a győrieknél folytathatja a Honvéd középpályása, Somogyi Ádám - aki idén tavasszal Fehérváron szerepelt kölcsönben.
Tovább az összes átigazoláshoz