Légiósok: Nagy Ádám csapatkapitányként is játszott egy nagy meccsen Olaszországban - videó

Második győzelmét szerezte meg a Pisa a Serie B-idényben és kapaszkodik felfelé a tabellán - a Modenát Nagy Ádámmal a soraiban verte 4-2-re vasárnap.
Dudás Gábor 2022. október 23., vasárnap 21:33
Második győzelmét szerezte meg a Pisa a Serie B-idényben és kapaszkodik felfelé a tabellán - a Modenát Nagy Ádámmal a soraiban verte 4-2-re vasárnap.
Szerző: Dudás Gábor 2022. október 23., vasárnap 21:33
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A három 11-est is hozó találkozón a Modena még vezetett 1-0-ra, de a Pisa az első félidőben egyenlített, majd a másodikban a maga javára fordította a nagyiramú és izgalmas mérkőzést.

Nagy Ádám végig a pályán volt a hazaiaknál, sőt, a második félidőben, egy cserét követően még a csapatkapitányi karszalagot is viselhette a jó teljesítményt nyújtó és nagy mezőnymunkát végző magyar válogatott középpályás. Ugyancsak végigjátszotta a találkozót a Fehérvár volt védője, a román válogatott Rus Adrián is.

Az első hazai győzelmét arató Pisa 4-2-s sikerével a 15. helyen áll a Serie B tabelláján.

Olvastad már?
Betelt a pohár: Azonnal kirúgták a korábbi magyar kapitányt a vereség után
Az AS Eupen azonnali hatállyal megválik Bernd Storck vezetőedzőtől - jelentette be a belga élvonalbeli klub vasárnap.
Elolvasom

 

Átigazolások
KBSC
3 igazolás
Tehetséges fiatal labdarúgókkal bővült a keret: Kenesei Noel, Burdika Maxim és Lipóczi Benedek érkezett Kazincbarcikára.
MTK
Átrok Belgiumban
A kék-fehérek bejelentették, hogy a belga élvonalbeli Zulte-Waregem átigazolási díjért szerződtette Átrok István Zalánt.
Kinevezték a ZTE II új edzőjét
Francisco Garrido
A 2026/27-es idényben Francisco Garrido személyében új vezetőedző a ZTE második csapatát. (ztefc.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz