Légiósok: Megszerezte hatodik gólját a magyar válogatott középpályása - videó

Gazdag Dániel gólt szerzett a Philadelphia Union mérkőzésén, amely 1-1-es döntetlennel zárult hazai pályán a New York Red Bulls ellen az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) alapszakaszának szombati játéknapján.
Privacsek András 2022. május 15., vasárnap 12:47
Gazdag Dániel gólt szerzett a Philadelphia Union mérkőzésén, amely 1-1-es döntetlennel zárult hazai pályán a New York Red Bulls ellen az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) alapszakaszának szombati játéknapján.
Szerző: Privacsek András 2022. május 15., vasárnap 12:47

Klubjának honlapja szerint a 13-szoros válogatott középpályás a második félidő elején betört a tizenhatoson belülre, majd 11 méterről a hálóba bombázott. Gazdag végigjátszotta a meccset, amelyen szezonbeli hatodik gólját szerezte. A Philadelphia sorozatban negyedszer játszott döntetlent - pedig ezúttal az 55. perctől emberelőnyben futballozott -, és 11 meccs után a tabella harmadik helyén áll a keleti főcsoportban.

Schön Szabolcs a cseresorból nézte végig, ahogyan csapata, az FC Dallas 3-1-re győzött a Los Angeles Galaxy otthonában. A texasiak a második helyen állnak a nyugati főcsoportban.

Sallói Dániel kezdőként végig a pályán volt a Sporting Kansas Cityben, amely 7-2-re kikapott a Portland Timbers vendégeként, így továbbra is a nyugati főcsoport tabellájának 12. helyén áll. (MTI)

Íme, Gazdag gólja:

Neked ajánljuk
Átigazolások
MTE
Védő Diósgyőrből
A 2008-as születésű Méhes Kristóf pályafutása során megfordult Kecskeméten és Diósgyőrben is, innen teszi át most a székhelyét Mosonmagyaróvárra.
ETO
2 profi
Csorba Dominik és Tollár Imre személyében két fiatal labdarúgó írt alá profi szerződést az ETO-nál.
Kazincbarcika
Könyves aláírt
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Könyves Norbert a Kazincbarcika csapatában futballozik a jövőben.
Tovább az összes átigazoláshoz