Légiósok: Már egy teljes félidőt kapott a magyar tehetség az osztrák élvonalban

A Salzburg után a WSG Tirol ellen is pályára lépett Bukta Csaba az osztrák élvonalban az Altach csapatában.
Privacsek András 2021. január 28., csütörtök 8:00
A Salzburg után a WSG Tirol ellen is pályára lépett Bukta Csaba az osztrák élvonalban az Altach csapatában.
Szerző: Privacsek András 2021. január 28., csütörtök 8:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A 19 éves magyar tehetség a második félidőben kapott lehetőséget Alex Pastoor vezetőedzőtől, addigra egyébként már kialakult a 3-1-es végeredmény.

Bukta jól szállt be és a vereség ellenére nagyon hasznosan játszott, kapura is veszélyes volt és védekezésben is sokat segített. Folyamatosan veszi fel az első osztály ritmusát, az előző fordulóban kapott 28 perc után most már egy teljes félidőt volt a pályán a magyar szélső.

Átigazolások
NB III
Edzőváltás Dorogon
A Dorog bejelentette, hogy Csizmadia Csaba távozott a vezetőedzői posztról, helyét Tóth András veszi át.
Légiósok
Eppel már döntött
A román élvonalbeli Csíkszereda meghosszabbította Eppel Márton szerződését, így a rutinos magyar csatár a 2026/2027-es idényben is a székelyföldi klubot erősíti.
Tovább az összes átigazoláshoz