Fotó: facebook.com/krcgenk

Légiósok: Klubváltás előtt a 23-szoros magyar válogatott játékos - megtörtént a szerződésbontás

A szélsőt képviselő CMG menedzseriroda megerősítette honlapunk információját: Bese lejátszotta utolsó meccsét a Leuvenben és januárban új csapathoz igazol.
Nyikes Zoltán 2021. december 31., péntek 9:50
Fotó: facebook.com/krcgenk
A szélsőt képviselő CMG menedzseriroda megerősítette honlapunk információját: Bese lejátszotta utolsó meccsét a Leuvenben és januárban új csapathoz igazol.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. december 31., péntek 9:50

Mint ismert, a Charleroi elleni idegenbeli bravúrgyőzelemmel zárta a 2021-es évet a belga élvonalbeli OH Leuven, amelynél a hajrában pályára lépett a 23-szoros magyar válogatott Bese Barnabás is.

A csakfoci.hu információi szerint

ez volt a 27 éves játékos utolsó mérkőzése a belga csapatban, miután kérte a szerződése közös megegyezéssel való felbontását.

Honlapunk az üggyel kapcsolatban megkereste a játékost képviselő menedzserirodát.

- Meg tudom erősíteni ezt az információt, egy hónapok óta tartó folyamat és tárgyalássorozat eredménye kapcsán közös megegyezéssel szerződést bontott Bese és a Leuven. Barnabás számára januárban választunk új klubot, természetesen több együttes is érdeklődik iránta. A játékos fontos célja, hogy visszakerüljön a magyar válogatottba - nyilatkozta a Besét képviselő CMG menedzseriroda társtulajdonosa, Pataky Tibor.

A több poszton is bevethető labdarúgó 2020 nyarán került a Leuvenhez, azt megelőzően a francia Le Havre-nál játszott, Magyarországon pedig az MTK Budapest játékosa volt.

Olvastad már?
Fradi: Kubatov Gábor elárulta, mi a csapat célja az új vezetőedzővel
A nemrég kinevezett Sztanyiszlav Csercseszovval sem adja alább a Ferencváros az elmúlt években egyszer már elért célját.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Győr
Bejelentették az Inter korábbi játékosát
Beigazolódott a Csakfoci korábbi információja: az ETO FC hivatalosan is bejelentette a 28 éves védő, Senna Miangue érkezését - olvasható az NB I-es csapat közösségi oldalain.
Légiósok
Kapós a Premier League egyik magyarja
A Brentford európai játékosmegfigyelésének egyik vezetője, Balogh Tamás iránt az elmúlt hónapokban számos klub érdeklődött, de ő elégedett jelenlegi együttesénél és hisz a klub hosszú távú projektjében. (Lorenzo Lepore)
DVTK
Chorbadzhiyski új csapata
Csapatot talált a DVTK-tól nyáron távozó Bozhidar Chorbadzhiyski, aki a bolgár élvonalbeli Botev Vratsa játékosa lett.
Tovább az összes átigazoláshoz