Holender Filip két góllal és egy gólpasszal járult hozzá csapata, a Partizan Belgrád 4-0-s szerb bajnoki sikeréhez a Topolya otthonában vasárnap.
A magyar válogatott támadó a zentai, zártkapus rangadón a 23. percben szerzett vezetést csapatának, remekül kihasználva ziccerét.
A második játékrészben beállt mellé a guineai Soumah, aki előbb Holender Filip passza után megduplázta a vendégek előnyét, majd egy perccel később ő indította Holendert, aki már a 16-os belülről a jobb alsóba gurított. A 0-4-s végeredményt a japán Asano állította be a 71. percben.
16 forduló után a Topolya a tizedik, a Partizan pedig a második a szerb Szuperliga tabelláján.
Holender két gólja és gólpassza:
Átigazolások
BVSC
Középpályás érkezett
A BVSC-Zugló bejelentette, hogy szerződtették az Iváncsától Ivády Pétert.
Újpest
Próbajáték
Az Újpestnél próbajátékon van a Sturm Graz korábbi játékosa, Tizian Scharmer.
MTK/Misleny
Új érkezők
A Kozármisleny meghatározó játékosa, Horváth Dániel szerződést kapott az MTK-tól. A 21 éves Vajda Roland játékjogát megszerezték a Puskástól, a játékost pedig kölcsönadták a Mislenynek.