Légiósok: Duplázott a magyar válogatott támadó a kiütéssel megnyert kupameccsen - videó

Sallói Dániel két góllal járult hozzá a házigazda Sporting Kansas City 6–0-s győzelméhez a harmadosztályú Union Omaha ellen az észak-amerikai labdarúgókupa (US Open Cup) szerdai negyeddöntőjében.
Dudás Gábor 2022. június 23., csütörtök 10:00
Sallói Dániel két góllal járult hozzá a házigazda Sporting Kansas City 6–0-s győzelméhez a harmadosztályú Union Omaha ellen az észak-amerikai labdarúgókupa (US Open Cup) szerdai negyeddöntőjében.
Szerző: Dudás Gábor 2022. június 23., csütörtök 10:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Klubjának honlapja szerint a négyszeres válogatott szélső a tizedik percben középről, hét méterről passzolt a hálóba, majd az 53. percben előbb bevezette a labdát a tizenhatoson belülre, majd ott két embert kicselezett, és kiszorított helyzetből, éles szögből lőtt a kapuba. Sallói Dániel kezdő volt és a 74. percben cserélték le.

Csapatának ellenfele a másodosztályú Sacramento Republic lesz az elődöntőben. (MTI)

Átigazolások
Vasas utánpótlásában folytatja
Egon Kunzmann
Egon Kunzmann az Instagram-oldalán jelentette be, hogy a Vasas Kubala Akadémián folytatja pályafutását.
Légiósok
Mocsi maradhat, de...
"Amíg nyitva a játékospiac, semmit sem tudok biztosra kijelenteni" - a 3-szoros magyar válogatott Mocsi Attila úgy tervez egyelőre, hogy marad a török Rizespornál. (Nemzeti Sport)
ETO
Megírták Tóth árát
Német sajtóhírek szerint 1,7 millió euró körül lehet Tóth Rajmund ára, miközben állítólag már megvan a magyar válogatott középpályás új klubja.
Tovább az összes átigazoláshoz