Légiósok: Ádám Martin góljával és gólpasszával bajnok az Ulsan - videó

A dél-koreai bajnokságban az Ulsan 2-1-re legyőzte a Gangwont idegenben és ezzel már matematikailag is bajnok.
Privacsek András 2022. október 16., vasárnap 9:21
A dél-koreai bajnokságban az Ulsan 2-1-re legyőzte a Gangwont idegenben és ezzel már matematikailag is bajnok.
Szerző: Privacsek András 2022. október 16., vasárnap 9:21

Ádám Martin csereként lépett pályára a mérkőzésen 1-0-s hazai vezetésnél és előbb kiosztott egy gólpasszt, majd a 85. percben ő maga is betalált.

A magyar válogatott támadó 13 meccsen 9 alkalommal talált be a bajnokságban az Ulsan színeiben.

Az Ulsan 1996 és 2005 után harmadszor lett bajnok.

Átigazolások
Honvéd
Távozik a kapus?
Rácz Gergő búcsút inthet a Budapest Honvéd csapatának, mert a kispesti stáb Tomás Tujvel, Dúzs Gellért és Papp Lóránt játékra számít. (NB1.hu)  
Szentlőrinc
Régi ismerős tért vissza
Visszatért az NB II-es Szentlőrinchez a klub korábbi csapatkapitánya, Harsányi István, aki az elmúlt években a Pécs, a Mezőkövesd és a Békéscsaba együttesét is erősítette.
DVSC
Komplikáció a kiszemelt kapcsán
Az örmény Pyunik Jerevan meghosszabbította a Loki által kiszemelt Henri Avagyan szerződését, azonban a DVSC továbbra sem tett le a kapus megszerzéséről - de további alternatívákat is vizsgálnak. (HAON)
Tovább az összes átigazoláshoz