Légiósok: Ádám Martin duplájával fordított az Ulsan - videó

Ádám Martin egyre jobb formába lendül, már három gól szerzett a dél-koreai bajnokságban.
Privacsek András 2022. augusztus 21., vasárnap 14:35
Ádám Martin egyre jobb formába lendül, már három gól szerzett a dél-koreai bajnokságban.
Szerző: Privacsek András 2022. augusztus 21., vasárnap 14:35

Az Ulsan Hyundai 2-1-re nyert a Gimcheon Sangmu ellen a dél-koreai bajnokság legutóbbi fordulójában. Ádám Martin kezdő volt és az ő két találatával fordított, majd nyert az Ulsan. Az NB I legutóbbi gólkirálya így már három gólnál jár új csapatában.

Az Ulsan 27 forduló után magabiztosan vezeti a koreai bajnokságot.

Átigazolások
Ferencváros
Drágállják a brazilt
A Ferencváros brazíliai hírek szerint 3 millió eurót szeretne kapni középpályásáért, Julio Romaóért, ami egyelőre elrisztotta a játékos elszőszámú kérőjét, a riói Botafogót. (O Tempo Sports)
Everton/Bournemouth
Tóth Balázs
Angliából származó információink szerint Tóth Balázs iránt valóban jelentős az érdeklődés, de konkrét megkeresése eddig egy PL-klubtól volt.
Kisvárda
Akik nem kaptak szerződést
"Akiknek lejár a szerződésük, megmutatták, hogy nem véletlenül nem ajánlottunk nekik újat, nekünk is legalább annyit kell változtatni a kereten, mint a Diósgyőrnek" - mondta Révész Attila az M4-nek.
Tovább az összes átigazoláshoz