Komoly elismerés: Rögtön a meccs legjobbja lett Angliában a magyar válogatott középpályás

A hétvégén mutatkozott be új csapatában Callum Styles, akit máris a meccs emberének választottak az angol másodosztályban.
Póczik Dávid 2022. szeptember 5., hétfő 12:33
A hétvégén mutatkozott be új csapatában Callum Styles, akit máris a meccs emberének választottak az angol másodosztályban.
Szerző: Póczik Dávid 2022. szeptember 5., hétfő 12:33

A magyar válogatott középpályása, a 22 éves Callum Styles győztes meccsen mutatkozott be új csapatában, az angol másodosztályú Millwall együttesében. A 6-szoros válogatott játékos végig a pályán volt a Cardiff ellen 2-0-ra megnyert mérkőzésen, így a Millwall a 14. helyen áll a Championshipben.

Styles gólt ugyan nem szerzett, de a csapata hivatalos oldala őt választotta a meccs emberének.

A fiatal játékos egy évre kölcsönbe érkezett a másodosztályú csapathoz a harmadik ligás Barnsley gárdájától.

Átigazolások
Ferencváros
Robbie Keane
Robbie Keane neve felmerült a Wolverhampton kispadján, de nem igaz, hogy jelentkezett a posztra és nem valószínű a klubváltása - derül ki egy írországi cikkből.
Mezőkövesd
Szerződést hosszabbítottak kapusukkal
Hivatalos honlapján jelentette be az NB II-ben szereplő Mezőkövesd, hogy 2028-ig szerződést hosszabbított Deczki Máté, aki az idei szezonban alapembere Csertői Aurél csapatának.
Szentlőrinc
Megvan az edző!
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Visinka Ede lett az NB II-ben szereplő Szentlőrinc edzője.
Tovább az összes átigazoláshoz