Gazdag Dániel góllal járult hozzá a házigazda Philadelphia Union 3-1-es győzelméhez a New York City FC ellen az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) vasárnapi elődöntőjében.
A klub honlapja szerint a 17-szeres válogatott támadó középpályás először a 16. percben talált a hálóba, de ezt a gólt les miatt nem adta meg a játékvezető. A 67. percben három méterről bombázott a léc alá, ez volt a 36. bajnoki mérkőzésén a 23. gólja az idényben. A Philadelphia ezzel a győzelemmel megnyerte e Keleti főcsoport döntőjét.
Csapata ellenfele a Los Angeles FC lesz a döntőben, ahova mindkét együttes első alkalommal jutott be. A finálé magyar idő szerint szombat 21 órakor kezdődik. (MTI nyomán)
Nézd meg Gazdag gólját:
Átigazolások
Karcag
Támadó érkezett
Lólé Béla visszatért Karcagra, miután a klubnál nevelkedett, ám az előző idényt már a Loki NB III-as csapatában töltötte.
MTK/Misleny
Érkezők és távozók
A Kozármisleny bejelentette, hogy az MTK-val fennálló együttműködésnek köszönhetően csatlakozott Tóth Márton, Freyer Kristóf, Jádi Balázs, Gyánó Marcell és Molnár Péter. Tímár Dávid kölcsönbe került az MTK II-be.
Honvéd
Somogyiék maradnak
Három évvel hosszabbított a Somogyi-testvérpár a Honvéddal.