Egyszerre két osztályt ugorhat a magyar kapus Angliában - komoly kérője lehet

Gyollai Dániel, az angol ötödosztályú Maidenhead magyar kapusa az egyik kiszemeltje a két osztállyal feljebb, a League One-ben szereplő és ott legutóbb a harmadik helyen végző Portsmouthnak.
Dudás Gábor 2022. június 28., kedd 21:56
Gyollai Dániel, az angol ötödosztályú Maidenhead magyar kapusa az egyik kiszemeltje a két osztállyal feljebb, a League One-ben szereplő és ott legutóbb a harmadik helyen végző Portsmouthnak.
Szerző: Dudás Gábor 2022. június 28., kedd 21:56

A portsmouth.co.uk cikke szerint Gyollai Dániel egy év után megint téma lehet a Portsmouthnál, hiszen egy éve már szerepelt próbajátékon a Pompey-nál, de akkor végül nem szerződtették. A 25 éves hálóőr így végül tavaly télen előbb kölcsönben, majd végleg a Maidenhead csapatához került a harmadik ligás Peterborough együttesétől.

A kiscsapatnál pedig remek félidényt zárt, a szurkolók az egész szezon legjobb játékosának is megválasztották. 17 meccsen 21 gólt kapott a National League-ben, ahol egyébként klubja a 17. helyen zárt.

A portál egyelőre képlékenyen fogalmaz az egykori U21-es válogatott kapus lehetséges sorsa kapcsán, de az biztosnak tűnik, hogy egy jóval magasabban jegyzett csapatnál merült fel a szerződtetése - igaz, két másik jelölt mellett.

Olvastad már?
A Loki Kazahsztánból igazolhat jól ismert támadót - hazai átigazolási hírek
A csakfoci.hu legkedveltebb rovatában ismét az NB I, az NB II és légiósainkat érintő piaci híreket gyűjtjük egy csokorba Nektek. Cikkünk folyamatosan frissül. Nézz vissza naponta többször is!
Elolvasom
Átigazolások
DVSC
Bárány hosszabbított
A Loki érvényesítette opcióját, így leggólerősebb csatárát, Bárány Donátot 2027-ig magához kötötte.
Szeged/Videoton
Novákot kinézte a Vidi
Borvető Áron után Novák Csanádért is befuthat egy ajánlat Szegedre. A rutinos csatárt Fehérvárról szemelték ki.
Haladás
A feljutáshoz igazolnak
A jelenleg NB III-as Haladásnál a következő szezon elsődleges célja a feljutás - ennek megfelelően igazolnának is.
Tovább az összes átigazoláshoz