2-0-ra győzött a VfB Stuttgart ellen, így (halvány) matematikai esélyét megőrizte még a bajnoki címre az RB Leipzig.
A német Bundesliga 31. fordulójának első vasárnapi meccsén Willi Orbán és Gulácsi Péter is végig a pályán volt a 14. perctől emberhátrányban futballozó svábok ellen.
A lipcseiek lemaradása 7 pont a Bayern München mögött három fordulóval a vége előtt.
Szoboszlai Dominik még nem lehetett ott a hazai keretben sérülése miatt.
Bundesliga, 31. forduló:
RB Leipzig - VfB Stuttgart 2-0 (Haidara 46., Forsberg 67. - 11-esből) - piros lap: Ahamada (Stuttgart, 14.)
Később:
18:00: Borussia Mönchengladbach - Arminia Bielefeld
Átigazolások
Mezőkövesd
A tehetség kérői
Portugáliából a Braga és a Famalicao is puhatolózott Vörös Barna megszerzésének ügyében - első körben mindkét klub a második csapatában számítana a 17 éves támadó középpályásra. (NSO)
ETO
Támadó érkezett
Az ETO bejelentette, hogy a Hammarby montenegrói támadóját, Viktor Djukanovicsot kölcsönvették erre az idényre.
Puskás Akadémi
Mosé Semel távozott
A Puskás Akadémia bejelentette, hogy Mosé Semel a 2026–2027-es idényt kölcsönben tölti az izraeli első osztályú Hapoel Ramat Gannál.