Légiósok: Eldőlt a sorsa a 20-szoros magyar válogatott támadónak - hivatalos

Gyurcsó Ádám 2025-ig kötelezte el magát az EKL tavaszi folytatásában érdekelt és a bajnoki címért harcoló AEK Larnacához.
Budai László 2022. december 26., hétfő 18:33
Gyurcsó Ádám 2025-ig kötelezte el magát az EKL tavaszi folytatásában érdekelt és a bajnoki címért harcoló AEK Larnacához.
Szerző: Budai László 2022. december 26., hétfő 18:33

A ciprusi AEK Larnaca hivatalos Facebook-oldalán közzétett videóban jelentette be, hogy meghosszabbította két játékosa, a magyar válogatott Gyurcsó Ádám, valamint a portugál Gustavo Ledes szerződését.

Mindkét futballista 2025-ig írt alá a ciprusi bajnokság második helyén álló együttessel, amely harcban van a bajnoki címért, 16 mérkőzésen 37 pontot szerzett, ugyanannyit, mint az élen álló Pafos, és mint a harmadik helyezett APOEL. Az AEK ősszel az Európa Liga csoportkörében is szerepelt, és harmadikként továbbjutott az Európa Konferencia Liga tavaszi rájátszásába, ahol az ukrán Dnyipróval találkozik majd. Gyurcsóék ráadásul a Ciprusi Kupában is érdekeltek lesznek még 2023-ban.

Gyurcsó ebben a szezonban a ciprusi első osztályban 13 bajnokin négy gólig és három gólpasszig jutott, az EL-csoportkörben négy meccsen egy gólja volt, a BL- és EL-selejtezőkben hat találkozón két-két gólja és gólpassza.

Átigazolások
Újpest
Rasak távozhat
Sajtóhírek szerint Damian Rasak kölcsönadásán dolgozik az Újpest.
Légiósok
Csapatváltás
A Puskás Akadémia neveltje, az őszt a román másodosztályú Szatmárnémetiben töltött Bontas Kristóf távozott a csapattól. A TM szerint a 22 éves játékos a harmadik ligás Gyergyóban folytatja.
KBSC
Magyar U-válogatott jöhet
A Svájcban született, de korábbi magyar U-válogatott Sebök Péter a svájci negyedosztályú Winterthur U21-ből érkezhet Barcikára. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz