Fotó: x.com/f95
Ezúttal a Düsseldorf otthonából távozott pont nélkül a Hertha BSC.
A német másodosztály 22. fordulójában a Fortuna Düsseldorf hazai pályán 2-1-es győzelmet aratott a Hertha BSC ellen.
A mérkőzés első félidőjében a vendégek szerezték meg a vezetést: Reese a 13. percben szerzett gólt, így 1-0-s előnnyel vonulhattak pihenőre. A második félidőben a hazai csapat gyorsan válaszolt: Pejcinovic a 46. percben egyenlített. Néhány perccel később, a 58. percben ismét Pejcinovic volt eredményes, ezzel a Düsseldorf megszerezte a vezetést, amely a későbbi végeredményt is jelentette.
A vendégeknél Dárdai Márton végig a pályán volt, míg Dárdai Palkó nem állt be a találkozón. A fővárosiak zsinórban negyedszer kaptak ki, és csak a tabella 13. helyét foglalják el.
Olvastad már?

Légiósok: Gólja után most győztes gólpasszt adott a magyar válogatott támadó
Az Eintracht Braunchweig így fontos bajnokit nyert meg a Darmstadt ellen, és már nem áll kieső vagy osztályozós helyen.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Zalaegerszeg
Megtartanák Szendreit
Szendrei Norbert menedzsere szerint a Paks és a Szpari is érdeklődik a játékos iránt, ám a ZTE meghosszabbítaná jövő nyáron lejáró szerződését. (M4 Sport)

Kazincbarcika
Dombó érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-es újonc Kazincbarcika, hogy szerződtette az egy éve csapat nélküli rutinos kapust, Dombó Dávidot.

Légiósok
Szappanos Péter
Szappanos Péter ügynöke, Schultz Levente szerint a magyar válogatott kapus hamarosan szerződést bont az al-Fateh-nél.