Légiósok: Tökéletes visszalépés és finom passz kellett a magyar csatártól a Panathinaikosz elleni assziszthoz - videó

Koszta Márk és Kovács Dániel is végigjátszotta csapata Panathinaikosz elleni görög bajnokiját.
Budai László 2025. február 17., hétfő 9:29
Koszta Márk és Kovács Dániel is végigjátszotta csapata Panathinaikosz elleni görög bajnokiját.
Szerző: Budai László 2025. február 17., hétfő 9:29

Koszta Márk és Kovács Dániel csapata, a Volosz 2-1-es vereséget szenvedett a Panathinaikosztól a görög bajnokság elmúlt fordulójában. A találkozót végigjátszó magyar támadó 2-0-s hátránynál gólpasszal segítette együttesét a szépítéshez: Koszta jól lépett vissza, így éppen nem helyezkedett lesen, majd egy átvétel után finoman passzolt társához, Anorhoz, aki pimaszul oldotta meg a ziccerét. Kosztának öt gólja mellett ez volt a harmadik gólpassza.

Koszta mellett végigjátszotta a meccset a klub másik magyarja, Kovács is, akinek a kapuját egy közeli lövéssel és egy átlövéssel vették be, de voltak nagy védései is (lásd mindezeket alább). A Volosz a 12. helyen áll a 14 csapatos bajnokságban.

Koszta gólpassza

A Pana góljai

Kovács védései

Olvastad már?
Légiósok: Nikitscherék nagy pofonja, Kleinheisler már nem csak 2 percet játszott - videók
Így szerepeltek a magyar légiósok a vasárnapi külföldi bajnokikon.
Elolvasom

 

Átigazolások
Légiósok
Kovács Bendegúz
Állítólag a Juventus is érdeklődik az AZ Alkmaar magyar támadója, Kovács Bendegúz iránt.
Újpest
Dárdai belépője

Dárdai Pál január 3-tól hivatalosan is az Újpest sportigazgatója lesz, és nemcsak a felnőtt csapatért, hanem az utánpótlásért is teljes felelősséget vállal.

Újpest
Dárdai Pált kinevezték
Igaznak bizonyultak a Csakfoci exkluzív információi: Dárdai Pált hivatalosan is kinevezték Újpesten sportigazgatónak.
Tovább az összes átigazoláshoz