Fotó: BBC
Szűcs Kornél kezdőként mutatkozott be új klubjában. A Plymouth hazai pályán fogadta a Cheltenham Town együttesét a Carabao Cup első fordulójában.
Wayne Rooney vezetőedző a kezdőcsapatba nevezte Szűcs Kornélt, aki kiváló játékkal hálálta meg a bizalmat. A magyar védő szinte hibátlanul játszotta végig a meccset, védekezésben és támadásban is komoly szerepe volt. Pontos, hosszú felpasszokkal indított el több hazai támadást is. Az egyik ilyen után született az első gól egy szabadrúgást követően. A végén lerántás miatt sárga lapot kapott.
A Plymouth a 62. percben szerezte meg Waine révén a vezetést, majd a hajrában Hardie és Bundu is betalált, kialakítva ezzel a 3-0-s végeredményt, amivel Szűcsék magabiztosan jutottak a második fordulóba.
Nézd meg a gólokat:
Átigazolások
Légiósok
Yaakobishvili új csapata
A spanyol másodosztályú UD Alméria bejelentette, hogy a szezon végéig kölcsön veszik a Barcelonától Yaakobishvili Áront vételi opcióval.
Légiósok
Gera marad
A Persepolis vezetőedzője, Mehdi Tartar arról számolt be, hogy Gera Dániel marad az iráni klubnál és továbbra is számolnak vele. (rouydad24.ir)
ETO
Válogatott szélső
Kölcsönben érkezhet Győrbe a Costa Rica-i válogatott Jewison Bennette, aki az ukrán LNZ Cherkasy csapatától csatlakozhat Efraín Juárez együtteséhez.