Fotó: liverpoolfc.com

Légiósok: Szoboszlai hatgólos meccsen, kezdőként mutatkozott be a Liverpoolban - videó

Egy félidő jutott a magyar válogatott csapatkapitányának a Karlsruhe elleni felkészülési mérkőzésen.
Nyikes Zoltán 2023. július 19., szerda 22:00
Fotó: liverpoolfc.com
Egy félidő jutott a magyar válogatott csapatkapitányának a Karlsruhe elleni felkészülési mérkőzésen.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. július 19., szerda 22:00

Első nyári felkészülési mérkőzésén 4-2-re nyert a Karlsruhe vendégeként a Liverpool labdarúgócsapata, melyben először lépett pályára Szoboszlai Dominik.

Az RB Leipzigtől két és fél hete szerződtetett középpályás, a magyar válogatott csapatkapitánya az első félidőben jutott szerephez, melyet új együttese gyorsan megszerzett vezetés után 1-1-es döntetlennel zárt. A második játékrészre tizenegy új futballistát küldött pályára Jürgen Klopp, a Németországban edzőtáborozó együttes német vezetőedzője.

Ebben a szakaszban a Liverpoolnak kellett egyenlítenie, majd az angol csapat a ráadásban harcolta ki a győzelmet: 2-2-nél Diogo Jota a 92. és a 93. percben is a hazaiak kapujába talált. (MTI)

Olvastad már?
Kubatov bejelentette: Már nem Csercseszov a Fradi vezetőedzője - hivatalos
Ennyi volt a Csercseszov-éra a Fradinál.
Elolvasom

 

Átigazolások
Kisvárda
Szerződéskötés
Hosszú távú megállapodást kötöttek a 16 éves Dmitro Terzjohlóval, aki tavasszal már a klub NB III-as csapatánál szerepelt, sőt, gólt is szerzett.
Honvéd/Újpest
Kapust vinnének Kispestre
A Csakfoci úgy tudja, az Újpest kölcsönjátékosaként idén a KBSC-nél védő 20 éves Juhász Bence iránt érdeklődhetnek a kispestiek.
Eszék
Makrait kinevezték
Amint azt a Csakfoci korábban előre jelezte: a ZTE-től érkező Makrai Márk lett a horvát élvonalbeli Eszék új sportigazgató-helyettese.
Tovább az összes átigazoláshoz