Légiósok: Styles újabb neves kérőjéről írnak - a konkrét ára is ismert a magyar válogatott játékosnak

Stylest már a második birminghami csapattal hozzák hírbe, és megerősítették, mennyiért vásárolható ki a szerződéséből a sokoldalú magyar válogatott játékos.
Csakfoci.hu 2024. január 12., péntek 11:31
Stylest már a második birminghami csapattal hozzák hírbe, és megerősítették, mennyiért vásárolható ki a szerződéséből a sokoldalú magyar válogatott játékos.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. január 12., péntek 11:31
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A korábbi híreknek megfelelően 2 millió fontért kivásárolható szerződéséből az angol harmadosztályú Barnsley angliai születésű, de magyar válogatott középpályása, Callum Styles. Erről a The Yorkshire Post számolt be nemrég.

A onefootbal.com portál közben úgy tudja, hogy a korábban már emlegetett West Bromwich Albion mellett a WBA városi riválisa, a nemrég még Wayne Rooney által irányított Birmingham City is érdeklődik a 23 éves Styles iránt, és akkor tehetnek lépéseket érte a másodosztályú City-től, ha játékosuk, Jordan James valóban az olasz Atalantához szerződik.

Styles továbbra is a League One-tabella 6. helyén álló Barnsley egyik vezére a pályán (20 tétmeccsen 3 gól és 2 assziszt a mérlege), és az elmúlt hetekben, hónapokban számos átigazolási hír megjelent már vele kapcsolatban Angliában, többek között egy német, egy portugál és egy francia csapattal is szóba hozták már az univerzális játékost.

Olvastad már?
NB I: Az MTK megvette a Diósgyőr támadóját - hivatalos
Az MTK Budapest megvásárolta a DVTK támadóját, Marin Jurinát, aki korábban a Magyar Kupa-döntőben is játszott.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
Tovább az összes átigazoláshoz