Fotó: sksturm.at

Légiósok: Sorsdöntő tizenegyest hagyott ki a magyar utánpótlás-válogatott középpályás, csapata kiesett az ifi BL-ből

A 4. kör végéig egyik csapat sem hibázott a tizenegyespárbajban, aztán jött Kern Martin és ez döntőnek bizonyult.
Csakfoci.hu 2025. március 5., szerda 19:10
Fotó: sksturm.at
A 4. kör végéig egyik csapat sem hibázott a tizenegyespárbajban, aztán jött Kern Martin és ez döntőnek bizonyult.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. március 5., szerda 19:10

Kern Martin is kezdőként végig a pályán volt a Sturm Grazban, amely az Olympiakoszt fogadta az ifjúsági Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében.

A mérkőzés 1-1-es döntetlennel zárult, így jöhetett a tizenegyespárbaj, ahol Kern is labda mögé állt. A korosztályos válogatott középpályás azonban hibázott, a görögök rúgója viszont nem az 5. körben, ezzel az Olympiakosz 5-4-re nyerte a párbajt, és továbbjutott a negyeddöntőbe.

ifjúsági Bajnokok Ligája

Sturm Graz-Olympiakosz 1-1 (Tizenegyesekkel: 4-5)

Olvastad már?
Felkészülés: Vezetett, de végül kikapott az U16-os válogatott Ausztriában
Az albán túra után Ausztriában lépett pályára a magyar U16-os válogatott, amely vezetett, de végül kikapott.
Elolvasom
Átigazolások
Újpest
A száműzött Bukarestben?
A fegyelmi okok miatt a keretből kizárt André Duarte előtt megnyílhat az út Bukarestbe.
Szentlőrinc
Waltner közös megegyezéssel távozik
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, a Szentlőrinc hivatalos honlapján jelentette be, hogy Waltner Róbert vezetőedző közös megegyezéssel távozik a csapattól.
Szentlőrinc
Waltner elbúcsúzott
Az eddig az NB II-es Szentlőrincet irányító Waltner Róbert Facebook-oldalán búcsúzott el a szurkolóktól, ezzel megerősítve a Csakfoci információját. Itt már az utódról is írtunk.
Tovább az összes átigazoláshoz