Légiósok: Rossi fontos jelöltjével robog egy csapat a Serie A felé - videó

Balogh Botond végig a pályán volt a Parmában, amely 2-0-ra verte vasárnap a Südtirolt a Serie B-ben, így magabiztos, ötpontos előnnyel vezeti a tabellát. 
Csakfoci.hu 2023. november 5., vasárnap 18:11
Balogh Botond végig a pályán volt a Parmában, amely 2-0-ra verte vasárnap a Südtirolt a Serie B-ben, így magabiztos, ötpontos előnnyel vezeti a tabellát. 
Szerző: Csakfoci.hu 2023. november 5., vasárnap 18:11
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Miután a Parma elsőszámú üldözői, a Venezia és a Modena is győzött a hétvégén, a hazaiknak nyerniük kellett ahhoz a Südtirol ellen, hogy visszaállítsák tekintélyes előnyüket.

A korábbi olasz bajnok és BL-döntős játékos, Fabio Pecchia csapata végül 2-0-ra be is húzta a bajnokit vasárnap a francia Bonny és a román Man góljával, a soraiban azzal a Balogh Botonddal, aki kisebb sérülése után térhetett vissza csapatába, és aki épp a válogatott meccsek előtt nem sokkal - szeptember vége után először - játszhatott végig egy bajnokit.

A Marco Rossi keretébe is esélyes (Orbán és Fiola sérülése miatt különösen) 21 éves védő a beszámolók szerint összességében magabiztos teljesítményt nyújtott a hátvédsor közepén.

Olvastad már?
Légiósok: Nyerőember lett csapatában a korábbi NB I-es gólkirály, fontos asszisztot adott a fiatal magyar tehetség - videó
Eppel Márton gólja győzelmet, Jánó Zétény asszisztja pontot ért szombaton.
Elolvasom
Átigazolások
Vasas
U-válogatott igazolás
Fiatal kapussal erősödik a Vasas, Engedi Márk aláírt.
NB I-ben kaphat munkát?
Eugen Neagoe
Eugen Neagoe ismét munkába állhat, és állítása szerint két országból is érdeklődnek iránta.
Mégis marad Iránban
Gera Dániel
Visszatért Teheránba Gera Dániel, miután a légiósok közül elsőként csatlakozott a Persepolis nyári felkészüléséhez.
Tovább az összes átigazoláshoz