Fotó: Philadelphia Union
A Philadelphia Union hatgólos vereséget szenvedett Mexikóban, az észak-amerikai Bajnokok Ligájában.
Az első mérkőzés 0-0-s döntetlenje után a mexikói élvonal negyedik helyén álló Pachuca súlyos csapást mért a Gazdag Dániellel felálló Philadelphia Unionra az észak-amerikai Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjében. A hazaiak végig jobban játszva és helyzeteket kialakítva egy hatost rúgtak az MLS-ben szereplő együttesnek.
A hat rúgott találat között akadt egy igazán nagy potyagól is, míg a hatodik gól már-már megalázó módon született, az ellenfél játékosa, Idrissi szinte üres kapunál csinált még egy lövőcselt, majd egy talppal visszagurított átadással adott gólpasszt.
Gazdagot a 70. percben lecserélték. A Union hétvégén az Austin ellen javíthat a bajnokságban.
A két ominózus gól a találkozó összefoglalójában
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai Dominik
A Real Madrid valóban kiszemelte magának Szoboszlai Dominikot, de januárban nem reális a magyar középpályás költözése - állítja a Tuttomercatoweb.
Magyar válogatott
Rossi jövője
Sajtóhírek szerint a Magyar Labdarúgó-szövetség egyelőre nem tervezi Marco Rossi menesztését.
MTK Budapest
Fontos hosszabbítás
Péntek délután az MTK Budapest a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Kata Mihály új, 5 éves szerződést írt alá a klubbal, így a csapatkapitány továbbra is kék-fehérben folytatja pályafutását.