Fotó: APOEL

Légiósok: Parádésra sikeredett Corbu első gólja a külföldi bajnokcsapatban - videó

Corbu Marius első ciprusi bajnokiján rögtön betalált az APOEL-ben, igaz, pontszerzésnek nem örülhetett.
Budai László 2024. szeptember 2., hétfő 12:22
Fotó: APOEL
Corbu Marius első ciprusi bajnokiján rögtön betalált az APOEL-ben, igaz, pontszerzésnek nem örülhetett.
Szerző: Budai László 2024. szeptember 2., hétfő 12:22
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A nyáron a Puskás Akadémiából a ciprusi bajnok APOEL-hez szerződő, székely-csángó születésű Corbu Marius a szünetben állt be csapata vasárnapi, Achnas elleni bajnokijára. A 22 éves középpályás pedig kilenc perccel pályára lépése után máris pazar gólt szerzett, ő vezette fel a labdát, majd miután visszakapta azt, 11 méterről tökéletesen bombázott a hosszú felső sarokba.

Ezzel a találattal az APOEL 2-0-s hátrányánál sikerült a szépítés, de Corbuék végül 3-1-es vereséget szenvedtek, így nem alakult jól számukra a bajnoki idény első meccse. Hétközben pedig az EL-playoffot bukták el az RFS-sel szemben, így a Konferencia Liga főtábláján lesznek érdekeltek.

Corbu első gólja az APOEL-ben

Corbu Mariusszal kiigazolása után készítettünk interjút, ezt alább olvashatod.

Olvastad már?
Az NB I-ből a külföldi bajnokhoz igazoló magyar játékos: “Ha valaki 15-16 évesen azt érzi, hogy vannak jobb dolgok is a focinál, na ott kezdődik a baj”
Corbu Marius a Csakfocinak adott interjújában elárulta, miért akart nemcsak csapatot, de bajnokságot is váltani, elmondta, szerinte mi a legfontosabb tulajdonság, amivel egy fiatal sikeres lehet, és azt is, mivel győzte meg az APOEL-t, emellett arról is beszélt, mi az előnye annak, ha valaki nagyon mélyről indul. Interjú.
Elolvasom
Átigazolások
Ajánlatokat kapott
Szergej Rebrov
Ahmed Ragab újságíró szerint Szergej Rebrov ismét az Egyesült Arab Emírségekben folytathatja edzői pályafutását.
Megvan az utódja
Babos Gábor
Új fejezet kezdődik a Hollandiában élő Babos Gábor kapusedzői karrierjében, miután a közelmúltban távozott a NAC Bredától.
Szögre akasztotta a stoplist
Marco Djuricin
A Ferencváros korábbi játékosa 33 évesen döntött úgy, hogy befejezi profi labdarúgó-pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz