Fotó: barnsleyfc.co.uk

Légiósok: Osztályt ugorhat a 12-szeres magyar válogatott játékos - ez a két csapat vinné

Sajtóhírek szerint az angol másodosztályú Bristol City és a Coventry is kiszemelte Styles Callumot.
Nyikes Zoltán 2023. augusztus 14., hétfő 18:04
Fotó: barnsleyfc.co.uk
Sajtóhírek szerint az angol másodosztályú Bristol City és a Coventry is kiszemelte Styles Callumot.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. augusztus 14., hétfő 18:04
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Múlt héten megírtuk, hogy az angol harmadosztályú Barnsley menedzsere, Neill Collins elmondása szerint Styles Callum iránt máshonnan is érdeklődnek, de szeretnék megtartani a sokoldalú magyar válogatott középpályást az átigazolási időszak végét követően is.

A legfrissebb hírek szerint azonban ez egyáltalán nem lesz könnyű a 12-szeres magyar válogatott csapatának, hiszen Alan Nixon újságíró értesülései szerint két másodosztályú angol együttes, a Bristol City és a Coventry City is le akarja igazolni az univerzális játékost.

Nixon hozzáteszi, Styles átigazolási díja 2 millió font körül lehet.

A 23 éves játékos 2018-ban igazolt a Barnsleyhoz, amelyben összesen 131 mérkőzésen lépett pályára, többnyire másodosztályú meccseken, az előző idényt pedig kölcsönben a Millwallnál töltötte.

Olvastad már?
Fradi: Külföldön azt írják, napokon belül kinevezhetik a korábbi Serie A-edzőt - sajtóhír
Szerbiában azt írják, napokon belül kinevezhetik Dejan Stankovic vezetőedzőt a Fradinál.
Elolvasom

 

Átigazolások
Olaszország
Costantinót kinevezték
Marco Rossi korábbi segítője, Giovanni Costantino (legutóbb Bishkek City) lett az U16-os olasz válogatott új szövetségi edzője.
Honvéd
Marad a fiatal
Három évvel meghosszabbította a szerződését a klub 17 éves támadója, Kovács Erik.
Zalaegerszegen folytatja
Tiago Peñalba
Tiago Peñalba magyarországi átigazolása után mintegy 500 millió argentin pesót kaphat korábbi klubja.
Tovább az összes átigazoláshoz