Légiósok: Orbán egyenlített, majd Szoboszlai a 96. percben döntött a Bundesligában - videó

Willi Orbán és Szoboszlai Dominik góljával fordított és győzött 2-1-re az RB Leipzig hazai pályán, a Werder Bremen elleni vasárnapi német bajnokin.
Csakfoci.hu 2023. május 14., vasárnap 19:43
Szerző: Csakfoci.hu 2023. május 14., vasárnap 19:43

A Bremen egészen a 87. percben vezetett Lipcsében, de Willi Orbán fejjel egyenlíteni tudott a hajrában.

És ezzel még nem volt vége: az első félidőben (szögletből) a kapufát is eltaláló Szoboszlai Dominik ugyancsak kapott egy gólpasszt Nkunkutól és közelről eldöntötte az összecsapást!

BUNDESLIGA, 32. FORDULÓ:

RB Leipzig – Werder Bremen 2-1 (W. Orbán 87., Szoboszlai 96., ill. Bittencourt 70.)

Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.