Fotó: Freiburg Twitter
Sallai Roland góllal és gólpasszal zárta a Freiburg győztes Német Kupa-meccsét vasárnap.
A Freiburg 2-0-ra győzött vasárnap, ezzel továbbjutott az ötödosztályú Oberachern ellen a Német Kupa 1. fordulójában. A vendégek magyar válogatott játékosa, Sallai Roland előbb gólpasszt adott a 60. percben Christian Gunternek, majd a második találatot már ő maga jegyezte bő negyedórával később, kihasználva egy hatalmas kapus-, illetve védelmi hibát. A 82. percben cserélte le edzője a mezőny legjobbját.
Átigazolások
Szeged
Próbajáték
A Csákvár ellen lejátszott felkészülési mérkőzésen pályára lépett a Szeged színeibena 30 éves Rostislav Prokop, aki az előző idényben a Tiszakécske kapusa volt.
Kozármisleny
Távozott a kapus
A Kozármisleny bejelentette, hogy Oroszi István távozik a klubtól. A 25 éves hálóőr 2024 eleje óta erősítette az NB II-es csapatot.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.