Fotó: x.com/RuchChorzow1920
Novothny Soma harmadik gólját szerezte a szezonban.
Novothny Soma betalált a lengyel másodosztály 14. fordulójában, melyben a magyar támadó csapata, a Ruch Chorzow hazai pályán 2-1-re legyőzte a Warta Poznan együttesét.
A Diósgyőr, az Újpest és a Vasas korábbi csatára az ötödik percben köszönt be, ezzel megszerezte harmadik gólját az idényben. Novothny végül 63 percet kapott a találkozón.
📺 Jak po sznurku: Mezghrani - Kozak - Konczkowski - Novothny - GOL!👏
— Ruch Chorzów (@RuchChorzow1920) October 25, 2024
_____
👉 Oglądaj wszystkie mecze na https://t.co/BvBEP8mKcr,
w aplikacji mobilnej lub Smart TV. pic.twitter.com/BlTEt6UaD5
Átigazolások
Szpari
Bitri távozik
Eneo Bitri távozik a Nyíregyházától. A Győrből érkezett belső védő szerződése a nyáron lejárt, és bár a klub szeretett volna hosszabbítani és új megállapodást kínált neki, a játékos végül a váltás mellett döntött.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Vidi
Hesz marad
A Videoton FC Fehérvár lehívta a Hesz Olivér szerződésében szereplő opciót, így a 30 esztendős hátvéd a következő szezonban is az NB II-es csapatot erősíti majd.