Fotó: x.com/RuchChorzow1920
Novothny Soma góljának is köszönhetően nyert 2-0-ra idegenben a Ruch Chorzow.
A lengyel másodosztály 2024/2025-ös szezonjának első fordulójában Novothny Soma csapata, a Ruch Chorzow 2-0-ra győzött az Odra Opole otthonában.
A találkozó első gólját a 30 esztendős támadó szerezte, Novothny egy szöglet után fejjel volt eredményes a 13. percben. A találkozó hajrájában Szczepan büntetőből még eredményes volt, így a magyar csatár együttese három ponttal kezdte az idényt.
Novothny gólja:
📺 Starzyński na głowę Novothnego i Niebiescy prowadzą 1:0👌🏻 #ODRRCH 0:1 pic.twitter.com/6zfV8tG9Qv
— Ruch Chorzów (@RuchChorzow1920) July 19, 2024
Olvastad már?
Légiósok: Szoboszlai kezdőként debütált az új Liverpool-edzőnél, angol másodosztályú csapattól kaptak ki
A Liverpool felkészülési mérkőzésen 1-0-ra kikapott a Preston csapatától, Szoboszlai Dominik kezdőként kapott szerepet a találkozón.
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
Robbie Keane
Robbie Keane neve felmerült a Wolverhampton kispadján, de nem igaz, hogy jelentkezett a posztra és nem valószínű a klubváltása - derül ki egy írországi cikkből.
Mezőkövesd
Szerződést hosszabbítottak kapusukkal
Hivatalos honlapján jelentette be az NB II-ben szereplő Mezőkövesd, hogy 2028-ig szerződést hosszabbított Deczki Máté, aki az idei szezonban alapembere Csertői Aurél csapatának.
Szentlőrinc
Megvan az edző!
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Visinka Ede lett az NB II-ben szereplő Szentlőrinc edzője.