Fotó: x.com/Preussen06
A Hertha győzött, a Münster kikapott a német másodosztályban.
A német másodosztály harmadik fordulójában a Hertha hazai pályán, emberelőnyben győzött a Regensburg ellen. A BSC egy 90. percben esett öngóllal és egy 96. perces találattal gyűjtötte be a három pontot, míg a Münster hazai pályán kapott ki 1-0-ra a Kaiserslautern gárdájától.
A berlinieknél Dárdai Palkó a 69., míg Dárdai Márton a 81. percben lépett pályára. A Mümster színeiben szintén a padról szállt be Németh András, aki ezen a találkozón debütált új csapatában, ahová egy szezonra adta kölcsön a Hamburg. A Hertha így négy, a Münster egy ponttal áll a tabellán.
A Hertha győztes gólja:
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.