Légiósok: Németh András győztes gólpasszt adott a szlovák válogatott magyarjának - videó

A Német Kupa 1. fordulójában a másodosztályú Hamburg 4–3-ra legyőzte vasárnap, idegenben a harmadosztályú Essent, a csereként beállt magyar válogatott csatár, Németh András hathatós közreműködésével.
Csakfoci.hu 2023. augusztus 13., vasárnap 15:48
Szerző: Csakfoci.hu 2023. augusztus 13., vasárnap 15:48

A találkozó rendes játékideje nem hozott döntést, a hazaiak 0-1, 1-2 és 2-3 után is visszajöttek a meccsbe.

A hosszabbításban aztán a 117. perc döntött, a még az 59. percben, csereként beállt Németh András készítette le a labdát a magyar nemzetiségű, de szlovák válogatott Bénes Lászlónak (a képen), a középpályás pedig a kapu jobb oldalába lőtt 17 méterről.

4-3-s győzelemmel jutott így a második körbe a HSV.

Samy Mmaee
Szinte biztos, hogy ez az utolsó szezonja a Ferencvárosnál Samy Mmaee-nak, akiért nem csak Európából érdeklődnek.
Skribek Alen
Úgy tudjuk, a Pakson játszó Skribek Alen is egy opció lehet a támadószekcióba a lila-fehéreknél.